5/5 - (1 vote)

Marka Ford znana jest wśród miłośników motoryzacji, którzy poszukują solidnych i bezpiecznych pojazdów. Ford do wypożyczenia to oferta, z której chętnie korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne, dla których wynajem samochodu stanowi lepszą opcję, niż leasing lub zakup nowego pojazdu. Firma iPanek swoim klientom oferuje samochody marki Ford do wypożyczenia na atrakcyjnych warunkach.

Ford do wypożyczenia w iPanek – kto może skorzystać?

Oferta wynajmu samochodu marki Ford dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wypożyczenie samochodu stanowi bardzo dobrą metodę na to, aby wypróbować wybrany model Forda i sprawdzić, czy jest to auto, w które warto zainwestować pieniądze. Przedsiębiorcy korzystają z usług firmy iPanek, wybierając samochody na wynajem, które służą im do przewozu towarów czy podróży biznesowych. We flocie pojazdów marki znajdują się dwa popularne modele samochodów osobowych Ford: Puma oraz Kuga.

Ford Puma

Ford Puma to crossover klasy kompaktowej, który świetnie sprawdza się zarówno do jeżdżenia po mieście, jak i na dłuższe trasy. Nie jest to pełnoskalowy SUV, jednak oferuje bardzo dobre wyposażenie oraz przestronne wnętrze, co sprawia, że mogą nim podróżować nawet całe rodziny.

Ford Kuga

Jest to samochód osobowy klasy SUV, który na pewno zainteresuje osoby poszukujące większego pojazdu, np. na rodzinne dłuższe wycieczki. Ten komfortowy samochód oferuje bardzo dobre wyposażenie i dużą przestrzeń użytkową, dlatego każdy z pasażerów samochodu będzie miał odpowiednią ilość przestrzeni dla siebie. Ford Kuga uchodzi za pojazd niezawodny, który jest też stosunkowo tani w eksploatacji. Wybierając Ford Kuga na wynajem, możesz skorzystać z pełnego pakietu, zawierającego ubezpieczenie oraz assistance.

Przeczytaj także:  Jak najlepszy wybrać ośrodek szkolenia kierowców?

Jeżeli interesuje Cię Ford do wypożyczenia, zapoznaj się z ofertą iPanek. Wypożyczalnia zapewnia dobre warunki współpracy oraz elastyczną ofertę, którą można dostosować do indywidualnych wymagań.