Dla naszych aktualnych Kursantów, którzy wyczerpali limit godzin w zakresie jazd dla kursu konkretnej kategorii oraz osób chcących przed egzaminem przypomnieć sobie pewne zasady prowadzimy jazdy doszkalające. Nasza oferta doszkalania obejmuje jazdę w ruchu miejskim oraz manewry na placu.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu ośrodka WORD Radarowa jazdy prowadzimy na trasach, które bardzo często pokrywają się z trasami egzaminowania. Ponadto wieloletnia praca instruktorska pozwoliła nam poznać wszelkiego rodzaju "triki" egzaminatorów, a w konsekwencji możemy udzielić naszym Klientom cennych wskazówek i rad będących niezwykle pomocnymi podczas praktycznego egzaminu państwowego.

Zapraszając do skorzystania z naszej oferty w zakresie jazd doszkalających chcemy zapewnić, że posiadana przez nas i przekazywana wiedza w wymierny sposób pomoże Państwu w zdaniu egzaminu oraz nabyciu pewności w poruszaniu się po drogach. Doradzimy także w kwestii doboru najlepszej pory zdawania egzaminu oraz wstawimy nasz samochód na egzamin państwowy, aby poczuli się Państwo jeszcze pewniej za kierownicą.

Zapisy na jazdy doszkalające prowadzimy pod numerami